2016 Mango Gömlek Modelleri

Bayanların her sezon ve her mevsim kombinlerinde mutlaka yer verdiği gömlek modelleri için öne çıkan tasarımları sizlerle inceleyeceğiz. Bu yılın en trend renk ve kombinleri denildiğinde öne çıkan başlıca tasarımları sizlerle paylaşarak en iddialı kombinler için nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerle payalaşacağız.

Bayanlar için ayrı bir yere ve öneme sahip olan Mango markası ürünleri üzerinden en şık tasarımlarla birlikte en güzel kombin seçenekleri için dikkat edilmesi gereken noktalara bir göz atacak olursa:

Gömlek Modelleri içinde hem şıklık hem de rahatlık ön planda. Özellikle önü açık gömlek kombinlerini kendi tarzı olarak benimseyen bayanlar için mutlaka jean pantolon tasarımları ile birlikte spor ayakkabı tercihinde bulunmaları gerektiğini hatırlatmalıyız.

2016 Mango gömlek modelleri kot gömlek tarzında Mango için apayrı bir yere sahip. Özellikle çizgili ile birlikte zarif ve naif kombinleri rahatlıkla oluşturabileceğinizi unutmayınız. Çizgili gömlek tasarımları için biraz kilolu bayanlar için düz çizgileri ve koyu renk seçimini hatırlatmamızda fayda bulunmaktadır.

2016 Mango gömlek modelleri için  önden cepli klasik tasarımlarla en trend kombinler oluşturmak ise oldukça basit. Yapmanız gereken sadece tarzınıza uygun olarak ya slim fit pantolon tercihi ile spor kombinler mi, klasik daha rahat ve resmi kombinler mi oluşturmak istediğinize kendinizin karar vermesi olacaktır.

2016 Mango gömlek modelleri iştemoda bu diyor adeta. Birbirinden iddialı tasarımları ile bütün gözleri üzerine çekmeyi başaran Mango markası ile birlikte düz çizgili bir gömleği, yan çizgili bir etekle kombinlediğinizde yarattığı farkı aşağıda ki görsellerden bakarak şahit olabileceksiniz. Kemer detaylı kısa pantolon modelleri ile sıcak renk seçimi ile oldukça zarif bir kombin ortaya çıkaracaksınız.

2016 Mango gömlek modelleri için öne çıkan modellere ve kombinlerine bir göz atacak olursak sizlerle aşağıda ki görselleri paylaşabiliriz:

Pin It

2016 Mango Gömlek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir