2016 Gelinlik Modası

2016 Gelinlik modası yeni sezon ürünleri ile bayanların tercihleri arasında yer almakta. Özellikle yeni sezon 2016'nın renkleri olan açık tonların iç açıcı renklerinden olan ve hemen hemen bütün modellere yakışan şık modellerden olan saks mavisi, zümrüt yeşili gibi renkleri mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Genç kızların 2016 Gelinlik modası tercihlerinde öne çıkan modelleri ve kombin seçenekleri bol görselli yazımızda sizlerle paylaşmaya yazımızın devamında yer vereceğiz.

2016 gelinlik modasında straplez ve prenses modeller ile A kesim gelinlikler uzun boylu bayanların uzun duvaklarla tercihleri arasında yer almakta. Her yılın olduğu gibi bu yılda bir diğer şık tasarım Fransız Dantel süslemeleri ile karşımıza çıkmakta. Fransız Dantel süslemeli gelinlik modellerinde özellikle göğüs ve sırt süslemelerinde yer alarak oldukça zarif durmakta.

2016 Gelinlik Modası, Dünya'ca ünlü markaların yeni ürünleri ile hızşı bir başlangıca imza attı. Fakat çok nezih butiklerde çok yaratıcı tasarımlara imza atan muhteşem ustaların sanatkarların hakkını yememek lazım. fiyat aralığı seçim yaptığınız kumaş, model ve gelinlik tipine göre farklılık göstermekle birlikte bin tL'den başlayan skala özellikle Fransız Dantel süslemeli ünlü markaların koleksiyonlarına gittikçe 5-6 bin TL ve üzerine çıkmaktadır.

bir diğer seçenek ise gelinlik kiralamak olarak karşınıza çıkmakta. Birbirinden güzel 2016 gelinlik modası öne çıkan trendleri arasında kabarık ve süslemeli modelleri gözden geçirmenizde büyük fayda bulunmakta. İşte 2016 gelinlik modasında en beğenilen görseller:

Pin It

2016 Gelinlik Modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir