2016 Deda Deri Etek Modelleri

 

2016 Modelleri birbirinden farklı ve göz alıcı güzellikte olan modelleri ile birlikte kombin seçeneklerini sunmakta. Bayanlar için en az deri ceket modelleri kadar önemli olan deri etek modelleri ile oluşturulan kombinler oldukça önemlidir. Peki en güzel deri etek kombinlerinde öne çıkan tasarımlar nelerdir, kombinleme yapılırken nelere özen gösterilmelidir?

Deda Deri Etek Bordo ve Siyah Renkler İle Oldukça Şık

2016 Deda Deri Etek Modelleri renk tercihi olarak karşımıza bordo ve siyah renklerin güzelliği ile çıkmakta. Fırfırlı veya mini tarz seven bayanlar için mat tonlarla oluşturulan bir gömlek kombini çok güzel durmakta. Özellikle önden işlemeli ve iki renk diyebileceğimiz farklı tasarımlarla öne çıkan Deda deri etek modelleri için en sevilen tasarımları sizlerle kodları ile birlikte paylaştık. Size en yakın Deda mağazasından hoşunuza giden tasarımı üzerinizde denemenizde büyük fayda var.

2016 Deda Deri Etek Modelleri için öne çıkan birbirinden şık kombin seçeneklerine bir göz atacak olursak:

Bir önceki yazımız olan adL Etek Modelleri 2016 başlıklı makalemizde adL 2016, Etek Kombinleri ve Jakarlı Etek Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2016 Deda Deri Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir