2016 Bluz Modelleri

Bayanlar için özellikle sıcak havalar denildiğinde ilk akla gelen giyim modası olarak karşımıza bluz modelleri çıkmaktadır. Bayanların kombin çeşitliliği açısından farklı renk ve tasarımlarta sıkça başvurduğu bluz modelleri arasından en trend ürünleri ve 2016 için en moda kombin seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

2016 Bluz Modellerinde Rahatlık Ön Planda

2016 bluz modelleri için ilk olarak rahat, bol kesim ve şifon detaylara bir göz atalım. Hem sokak modası hem de en önemli davetlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan özellikle beyaz ve siyah renk şifon detaylı bluz modelleri için klasik bir pantolon ve yüksek topuklu ayakkabı tercihleri oldukça şık durmaktadır.

Günlük kullanım olarak daha geniş ve bol kesimlerin tercih edildiği 2016 bluz modası için mutlaka renk uyumuna dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle öne çıkan renkler olarak ise beyaz, siyah ve bordonun tonları şeklinde olmakta.

Beyaz Bluz  Siyah Pantolon ve

2016 bluz modelleri için favori renklerimizde belirttiğimiz siyah ve beyaz kombinlerin şıklığını görsellerle de sizlerle paylaşacak olursa, iddialı davetleri için avuç içi siyah çanta, siyah sivri burunlu topuklu tercihi oldukça şık olacaktır. Yeni trendler arasında yer alan omzu açık bluz modelleri çok hoş durmaktadır. Kendi tarzına uygun gören bayanların bu yıl en çok tercih ettiği hem iddialı hem de bir o kadar şık tasarım olan omzu açık bluz modellerine de görsellerimiz de yer verdik. İşte birbirinden şık 2016 bluz modelleri tasarımlarında sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz öne çıkanlar:

Pin It

2016 Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir