2015 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Dar Paça Beyaz 2015 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Dar Paça Beyaz 2015 Yüksek Bel Modelleri

Geçtiğimiz seneden bu yana çok popüler hale gelen yüksek bel pantolonlar şu sıralar bir hayli popüler. Sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkan bu ürün, doğru parçalarla kombinlenip, vücudunu tanıyan bayanlar tarafından kullanıldığında gerçekten büyüleyici sonuçlara imza atabiliyor.

    2015 yüksek bel iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. İlk olarak dar pantolonlardan söz etmekte fayda var. Çünkü yüksek bel pantolonlarda en fazla tercih edilen tür dar olanlar. Bu noktada lacivertin çok fazla kullanıldığını belirtmek istiyoruz. Eğer ki vücudunuza güveniyor ve fazlalıklarınızın olmadığını düşünüyorsanız lacivert bir yüksek bel pantolonla yapacağınız kombinler gerçekten başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Lacivertin en güzel alternatifi ise siyah. Siyahında yüksek bel pantolonlarda kaliteli bir görüntüye sahip olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Kısacası koyu renkler dar pantolonlarda daha çok tercih edilmeye müsait diyebiliyoruz.

2015 yüksek bel pantolon modelleri içindeki diğer tür ise İspanyol paça ya da bol paça olarak geçen pantolonlar. Yüksek bel detayı içeren bol paçalı pantolonların topuklu ayakkabılarla birlikte kullanılması, bacak boyunuzu önemli ölçüde uzun gösterecektir. Bacak boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız eğer bu noktada bol paçalı yüksek bellere yönelmek mantıklı olacaktır. Bunun yanı sıra bol paça yüksek bel pantolonlarda kırmızı, bordo gibi renklerinde sıklıkla kullanıldığını unutmamakta fayda var. Hem gündelik yaşamda yapılan kombinler için hem de davetlere giderken kullanılabilecek bir ürün olan kırmızı ve bordo renkli modelleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Pin It

2015 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir