2015 Yazlık Ofis Kıyafetleri

Aksesuarlı Kolsuz Bluz 2015 Yazlık Ofis Kıyafetleri

Aksesuarlı Kolsuz Bluz 2015 Yazlık Ofis Kıyafetleri

Havalar giderek ısınıyor ve iş hayatında aktif rol alan hanımlar için bu durum zorlayıcı etkiler yaratabiliyor. Havalar sıcak olduğu için iş ortamındayken giydiklerinizin sizi bunaltmaması en büyük önceliklerden birisi. Bu sezonun ofis kıyafetleri ise tam da bu mantık çerçevesin oluşturulmuş durumda. Yeni sezon yazlık ofis kıyafetleri sayesinde hem rahat, hem de şık kombinler yapabileceksiniz.

2015 yazlık ofis kıyafetleri bizlere ofis ortamında hem şık olmayı hem de rahat şekilde hareket etmeyi sağlayacak. Ürünlerin hemen hepsinde rahatlık ön planda tutulmuş durumda. Bunun yanı sıra havalarında sıcak olduğu göz önünde bulundurularak sizleri bunaltmayacak tasarımlar tercih edilmiş. Buna verilebilecek en güzel örneklerden birisi olarak aksesuar detaylı kolsuz bluzlardan söz edebiliriz. Lacivert renkteki bu bluzun kombinlere farklı bir hava katacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra gömleklerin de bizler için güzel bir alternatif olduğunu unutmamalısınız. Özellikle de desenli gömlekleri çok zarif bir görüntüsü var ve son derece de kullanışlılar.

2015 yazlık ofis kıyafetleri içerisinde ceketler de olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bu sezon zikzak desenleri çok moda ve ceketlerde de bunu görebiliyoruz. Birçok cekette zikzak desenleri kullanılmış durumda ve gerçektende başarılı sonuçlar elde edilebilmiş. Bunun yanı sıra desenli ceketlerinde güzel bir alternatif olduğunu unutmamakta fayda var. konusunda genel olarak iki ya da üç farklı rengin bir arada kullanıldığına şahit oluyoruz. Bu sayede bahar havasına daha uygun kombinler yapılabiliyor.

Pin It

2015 Yazlık Ofis Kıyafetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir