2015 Uzun Etek Modelleri

Kilim Desenli Hardal 2015 Uzun Etek Modelleri

Kilim Desenli Hardal 2015

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte bizler içinde etek sezonu resmen açılıyor. Sıcak havalarda rahat şekilde gezebilmek adına etekler hepimizin bir numaralı tercihi konumunda. Kısa etek giymek herkesin tercih edebileceği ya da cüret edebileceği bir şey değil. Bu yüzden de uzun eteklere olan ilgi her geçen gün biraz daha artıyor.    

2015 modelleri son derece geniş bir alan olan uzun etekler bizlere gerçektende alternatifi bol seçenekler sunuyor. Rahatına düşkün olan bayanlar için beli lastikli olan modelleri tavsiye edebiliriz. Üzerinden çiçek desenleri bulunan beli lastikli eteklerin hem görsellik hem de rahatlık bakımından çok doğru bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Yaz mevsimine en uygun desenlerden birisi olan çiçek deseninin bu seneki uzun eteklerde çok güzel şekilde uygulandığını söyleyebiliriz. Daha çok koyu renkli ürünlerde karşımıza çıkan çiçek desenlerinin lacivert ve bordo eteklerde son derece başarılı bir görüntüsü var.

2015 uzun sizlere farkı tarzlarda ürünler de sunuyor. Kilim desenli eteklerin sıra dışı bir görüntüsü var fakat çok etkileyici bir model olduğunu söylemekte gerekiyor. Hardal rengi kilim desenli uzun etekler sayesinde tahminlerinizin çok ötesinde kombinler yapabileceksiniz. Bir de sadelikten asla vazgeçmeyen hanımlar için bir iki cümle söylemek istiyoruz. Uzun eteklerde sadelik için en ideal tercihler olarak her zamanki gibi siyah ve lacivert ön plana çıkıyor. Düz siyah ya da lacivert bir etek ise son derece sade ve bir o kadar da zarif kombinler yapabilme imkanınız mevcut.

Pin It

2015 Uzun Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir