2015 Spagetti Askılı Elbise Modelleri

Dantel Detaylı Siyah 2015 Spagetti Askılı Elbise Modelleri

Dantel Detaylı Siyah 2015 Spagetti Askılı

     Son dönemde giderek popülerleşen spagetti askılı elbiseler zarif görüntüsü ile dikkat çekiyor. Askı detayının çok ince olması sebebiyle daha zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu modelleri özellikle gece davetlerinde tercih ederek tam da hayalini kurduğunuz şıklığa ulaşabiliyorsunuz.

    2015 spagetti askılı modelleri aslında uzun zamandır popüler bir ürün olsa da özellikle geçtiğimiz sene çok fazla talep edilir hale gelmişti. Aynı trend bu sene de devam ediyor ve spagetti askılı elbiseleri yaz mevsimi boyunca sıklıkla görebileceğiz diyebiliyoruz. Dantel detayları barındıran siyah renkteki modellerin çok iddialı olduğunu söylemek gerekiyor. Çekici bir görüntü arzuluyorsanız eğer bu modeli sizlere ilk seçenek olarak önerebiliriz. Fakat bu noktada abartıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü dantel işlemeli spagetti askılı siyah elbiselerde kimi zaman elbiseden ziyade bir gecelik görüntüsü de oluşabiliyor.

2015 spagetti askılı elbise modelleri en çok büyük göğüslü bayanların işine yarayacaktır. Eğer ki fazla büyük bir göğsünüz varsa sizler için giymek her daim bir risk olacaktır. İstenmedik kazalarla karşılaşma ihtimaliniz fazladır ve bu noktada ten rengi spagetti askılı elbiseleri çok seveceğinizi düşünüyoruz. Askılar çok ince olduğu için neredeyse görünmez bir hal alacak ve dışarıdan bakıldığında straplez bir elbise giyiyormuşsunuz izlenimi uyandıracaktır. Bunun yanı sıra son dönemde en fazla tercih edilen renkler arasında gösterebileceğimiz fuşya, bordo, mor ve kırmızı da spagetti askılı elbiseler için güzel alternatifler olacaktır.

Pin It

2015 Spagetti Askılı Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir