2015 Punk Modası

Deri Mont 2015 Punk Modası

Deri Mont 2015 Punk Modası

  

Punk akımı ya da modası 1960'lı yıllardan bu yana süre gelen ve dönem dönem etkisini arttırıp kimi zamanlar ise daha az karşılaştığımız bir stildir. Punk modası dendiğinde akla ilk gelen şey daha sert bir giyim tarzına bürünmektir.  Diğer moda türlerinde görebildiğimiz sakin, yumuşak renklerin yerini punk akımında dikkat çekici, vurgu yapıcı ve sert renkler alıyor. Bunun yanı sıra zımba, çivi gibi aksesuarlarında da olmazsa olmazlar arasında yer aldığını belirtmeliyiz. Eğer ki punk modasına uymak istiyorsanız zımba detaylı ürünleriniz mutlak surette olmak zorundadır. Tabi aynı durum çivili ürünler için de geçerliliğini korumaktadır.

2015 punk modası içinde bu modanın vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan deri montlar gene çok önemli bir yer kaplıyor. Deri mont hem kadınlara fazlasıyla yakışıyor hem de benimsediğiniz akımın en önemli temsilcilerinden birisidir. Fakat her deri mont modeli size uygun olmayacaktır. Bu yüzden de son birkaç yıldır kullanılan çivili ve zımba detaylı deri montları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra zımbalı bir kemelerin de mutlaka bulunması gerektiğini belirtmeliyiz. Deri mont altına giyeceğiniz pantolonda bu kemer olmak zorundadır.

2015 punk modası içinde bir diğer önemli unsur ise kuru kafadır. Kuru kafa deseni olan aklınıza gelebilecek her türlü kıyafetin dolabınızda bulunması sizler için iyi olacaktır.

Pin It

2015 Punk Modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir