2015 Pareo Modelleri

Zarif 2015 Pareo Modelleri

Zarif 2015

Yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından biri olarak gösterebileceğimiz pareolar, deniz kenarı bir tatile gidileceği zaman plaja ya da havuza giderken sıklıkla kullanacağımız ürünlerden birisi haline gelmiş durumda. Eskiden son derece sade, hatta genel itibariyle siyah renkli modellerden oluşan pareolar artık gösterişli yapısı ve birbirinden şık modelleri sayesinde bayanların yüzünü güldürmeyi başarıyor.

2015 modelleri deniz kenarına ya da havuz başına gittiğinizde üzerinizde olmazsa olmaz kıyafetlerden birisi. Kısacası tatile çıkarken çantaya ilk olarak yerleştirilen kıyafetler arasında kabul edebileceğimiz pareolar bu sene gerçekten çok iddialı görünüyor .İlk olarak uzun pareoları ele almakta fayda var. Uzun pareolarda genel itibariyle kahve tonlarının hakimiyetinden söz edebiliyoruz. Özellikle de koyu kahvenin desenlerle harmanlandığı modelleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Koyu kahve, gene koyu renkli desenleri çok güzel şekilde taşıyor ve ortaya çıkan sonuçta resmen hayranlık uyandırıyor. Bunun yanı sıra açık renkli uzun pareolarda bulabilmek mümkün. Bu noktada da devreye beyaz, ekru ve mint gibi renkler giriyor. Hele ki beyaz ve mint renklerinin bir arada kullanıldığı modelleri gördüğünüzde hangi pareoyu almanız gerektiğine de karar vereceksiniz diye düşünüyoruz.

2015 pareo modelleri içinde yer alan kısa ürünler ise daha çok açık renklerden oluşuyor. Bu noktada ön plana çıkan renk ise tahmin edebileceğiniz gibi beyaz oluyor. Son derece sade bir yapıya sahip olan bu modelleri incelemenizi ve eğer ki kısa pareo almayı planlıyorsanız çokta fazla arayış içerisine girmemenizi öneriyoruz. Çünkü beyaz renkli modelleri zaten çok ama çok beğeneceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Elbise, En Güzel Elbiseler ve Şık Yazlık Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2015 Pareo Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir