2015 Onitsuka Tiger Ayakkabı Modelleri

Şık 2015 Onitsuka Tiger Ayakkabı Modelleri

Şık 2015 Modelleri

   Ülkemizde bundan 6-7 sene önce piyasaya ilk çıktığında adete bir çılgınlığa dönüşen Onitsuka Tiger, kısa sürede çok fazla kişi tarafından tercih edilir hale gelmişti. Hem rahatlığı hem de görüntüsüyle beğeni toplayan markanın ayakkabıları, bir dönem dünyada en rahat ayakkabı seçilecek kadar da başarılı bir çalışmanın ürünü olduğunu ispat etmişti. Aradan geçen yıllara rağmen popülerliğini kaybetmeyen Onitsuka Tiger 2015 senesi için dizayn ettiği modellerle gene sokak modasına hükmedecek gibi görünüyor. Gündelik işlerinizi halletmek adına dışarıya çıkarken hem rahat şekilde hareket edebileceğiniz hem de son derece şık görüntüsüyle dikkat çeken bir ayakkabı tercih etmek sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

2015 Onitsuka Tiger herkesin hafızasına kazınmış beyaz renkli modeliyle biliniyor. Bu ayakkabı modelini bir çoğumuz kullandık ve vazgeçemiyoruz. Beyaz renkli Tiger'ların bu sene de çok popüler olacağını söyleyebiliyoruz. Zarif ve şık bir ürün arayanlar için gene ilk tercih olacağından eminiz. Bunun yanı sıra bej renkli ürünlerinde bir hayli fazla kullanılacağını tahmin ediyoruz.

2015 Onitsuka Tiger ayakkabı modelleri içerisinde yer alan lila, kırmızı, pembe, bordo ya da mor gibi alternatif renklerinde farklı bir şeyler arayanlar için ideal bir tercih olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle bordo ve kırmızı renkli ürünler bu sene çok fazla tercih edilecek. Bunların yanı sıra daha sade bir şeyler arayanlar için de siyah renkli Tiger'ları önerdiğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız.

Pin It

2015 Onitsuka Tiger Ayakkabı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir