2015 Levi’s Modelleri

Lacivert Sweat 2015 Levi's Modelleri

Lacivert Sweat 2015 Levi’s Modelleri

   Hazır giyim sektöründe bazı marklar son yıllara damga vurdu diyebiliriz. Kaliteli işlerin altına imza atarak hem kendi prestijlerini arttırırken, aynı zamanda da bayanların yaptığı kombinlerdeki kaliteyi de yukarıya çektiklerini söylememiz gerekiyor. Levi’s, bu alanda belki de en başarılı isimlerden birisi olarak kabul edilebilir. Hemen her bayanın kullandığı bir isim olan Levi’s, sadece beli başlı ürünler ile değil, neredeyse piyasaya çıkarttığı tüm kıyafetler ile dikkat çekmeyi başaracak kadar donanımlı diyebiliriz. 2015 senesi için yeni koleksiyonları vitrinleri süslemeye başlayan Levi’s, yeni ürünler ile gene beklenenin çok üzerinde bir başarı elde edecek gibi görünüyor.

2015 Levi’s modelleri evden dışarı çıkarken dolabınızın karşısına geçtiğinizde, orada görmek istediğiniz tüm kıyafetleri bünyesinde barındıran bir koleksiyona sahip. Yani, Levi’s mağazasına girip de, “şu ürünü bulamadım ya da şu tarz kıyafetlerden yoktu” gibi bir cümle kurarak dışarı çıkmanız çok olası görünmüyor. Hem yazlık hem de kışlık ürünleri bir arada barındıran koleksiyon içerisinde kazaklar yakın gelecekte en fazla ilgiyi toplayacak ürünlerden birisi olarak gösterilebilir. Keza, deri mont ve ceketler içinde aynı şeyi söylememiz mümkündür.

2015 Levi’s modelleri bluzlar konusunda da son derece iddialı gözüküyor. Askılı bluz modelleri daha çok yazlık olsa da özel davetlere giderken şıklığınıza şıklık katmak adına şimdide kullanılabilir. Bunun yanı sıra elbise modellerini asla ama asla göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz. Aksi hadle büyük pişmanlık duyacağınızı söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Sokak Modası Modelleri başlıklı makalemizde Bayan Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2015 Levi’s Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir