2015 Kloş Etek Modelleri

Yeni Sezon 2015 Kloş Etek Modelleri

Yeni Sezon 2015 Modelleri

Söz konusu etekler olduğunda herkesin aklına ilk olarak kloş modeller geliyor. Görüntü itibariyle normal bir etekten çok daha şık ve zarif görünün kloş etekler aynı zamanda bu senenin yaz sezonunda trend ürünler arasında da yer alıyor.

2015 kloş iddialı yapısı ve rahat bir kullanım sağlaması sebebiyle şu sıralar gerçekten çok popüler. Kloş eteklerde şu sıralar daha çok uzun ürünler tercih ediliyor diyebiliriz. Özellikle de bordo renkli modeller sokak modasına ayak uydurmak isteyenler için en ideal tercih olarak karşımıza çıkıyor. Elbette ki uzun kloş eteklerde tek renk seçeneğiniz bordo değil. Bordoya alternatif olarak siyah, mürdüm ve turkuazında güzel seçenekler olduğunu belirtmekte fayda var. Turkuaz yaz havasına daha uygun bir renk ve beyaz üstlerle çok güzel bir uyumu var. Turkuaz renkli uzun kloş bir etek ve beyaz sayesinde gündelik yaşam için mükemmel bir kombin yapabilirsiniz.

2015 kloş etek modelleri mini formdaki ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Mini formdaki ürünlerde ilk olarak deri eteklere değinmek istiyoruz. Bir etek hem mini hem de deri olunca, üstüne üstlük bir de bordo renkli olunca ortaya çok ama çok çekici bir görüntü çıkıyor. Yani deri kloş eteklerde dikkat çekici renklere yönelmekte fayda var. Mini kloş eteklerde renk çeşitliliği uzun eteklere nazaran biraz daha geniş. Turuncu, bordo, kırmızı, yeşil, siyah ve beyaz size sunabileceğimiz renkler olarak ön plana çıkıyor.

Pin It

2015 Kloş Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir