2015 Kısa Elbise Modelleri

Saks Mavisi Kadife 2015 Kısa Elbise Modelleri

Saks Mavisi Kadife 2015 Kısa Elbise Modelleri

    Havalar şu ara biraz bozmuş olsa da bahar aylarına çok fazla bir zaman kalmadı. Yakında sıcaklıklar yükselecek ve bir süre sonra da bunaltıcı yaz ayına “merhaba” diyeceğiz. İşte tam da bu yaz aylarında dışarıya çıkarken ne giyeceğimiz iki kere düşünmek zorunda kalacağız. Sıcaklardan fazla etkilenmemek adına elbise tercihi şuan için en mantıklı seçeneklerden birisi olarak öne çıkıyor. Fakat yaz mevsiminde uzun elbiselerden ziyade kısa hatta mini elbiseleri tercih etmek çok daha mantıklı bir karar olacaktır diyebiliriz. İşte tam da bu yüzden sizlere 2015 senesinin en trend kısa elbiselerini göstermek istiyoruz.

2015 kısa elbise modelleri görüntü itibariyle daha çok gece davetlerinde kullanılacak tarzda ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. İlk olarak zümrüt yeşili kadife kısa elbiseleri ele almak istiyoruz. Kolsuz bir model olan kadife elbiselerin gece davetleri için çok ideal bir tercih olduğunu söylememiz gerekiyor. Son derece iddialı bir görüntüye sahip olan bu modelin, kendine güveni yüksek olan hanımlar için ilk tercihlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

2015 kısa elbise modelleri içerisinden daha sade bir şeyler almak isteyenlere ise önerimiz mercan rengi sade modeller. Mercan renginin zarif bir görüntüsü var ve Mudo'nın kalitesi ile bir araya geldiğinde gerçekten başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra V yaka detaylı siyah elbiselerinde güzel bir alternatif oluşturduğunu aklınızdan çıkartmamanızı öneriyoruz.

Pin It

2015 Kısa Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir