2015 İpekyol İlkbahar – Yaz Modelleri

Açık Mavi Elbise 2015 İpekyol İlkbahar - Yaz Modelleri

Açık Mavi 2015 İlkbahar – Yaz Modelleri

   Ülkemizde faaliyet gösteren birbirinden başarılı markalar mevcut. Bu durum hanımlara kaliteli ve şık kombin yapmak noktasında önemli kolaylıklar sağlıyor. Elinizin altında ne kadar çok alternatif olursa, istediğiniz kıyafeti bulmakta o kadar kolay olacaktır. Son dönemde bayanlara istedikleri tarzda kıyafet sunabilmeyi çok iyi şekilde başaran bir markadan söz etmemiz mümkün görünüyor. Birkaç senedir kendisinden beklenenin sürekli olarak üzerine çıkan bu marka herkesinde tahmin edebileceği gibi İpekyol'dan başkası değil. Kaliteli, şık ve tarz kıyafetler dendiğinde akla ilk olarak gelen isim olan İpekyol, 2015 senesinin ilkbahar ve yaz dönemleri için çıkarttığı modellerle gene herkesin beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

2015 İpekyol ilkbahar – yaz modelleri görüntüsü itibariyle içinizi ısıtacak ürünlerden oluşuyor. Modellerin hemen hepsinde dikkat çeken ufak fakat bir o kadar da etkili dokunuşlar sayesinde gerçektende başarılı bir koleksiyon ortaya çıkartılmış diyebiliriz. Özellikle crop bluzların geçtiğimiz seneki başarısı düşünüldüğünde, İpekyol koleksiyonunda yer alan crop bluzların yeni yılın sokak modasında sıklıkla karşılaşacağımız ürünlerden birisi olacağını söylemek çokta zor değil.

2015 İpekyol ilkbahar – yaz modelleri konusunda olduğu kadar elbiselerde de çok iddialı görünüyor. Birbirinden şık elbise modelleri ile karşımıza çıkan marka, açık tonlardaki başarısını koyu renklere de taşımış. Siyah renkli dantelli elbiseler, gece davetlerine gidecek olan hanımların vazgeçilmezlerinden birisi olacak cinsten kaliteli ve şık görünüyor.

Pin It

2015 İpekyol İlkbahar – Yaz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir