2015 David Jones Çanta Modelleri

Yeni David Jones Çanta Modelleri

Yeni David Jones Modelleri

    Koskoca bir yılı daha geride bırakmak adına gün sayıyoruz artık. Henüz daha dünmüş gibi akıllarda yer eden 2014 senesinin yılbaşı akşamı artık yerini yeni bir yıla bırakmak üzere. 1 ay kadar sonra 2015 senesine “merhaba” diyeceğiz. Moda sektöründe de yeni yıla girilecek olması sebebiyle hazırlıklar sürüyor. Her marka yeni yıla ait ürünlerini şimdiden hazırlamaya ve piyasaya sürmeye başladı. Birçok bayanın çanta konusunda ilk tercihlerinden birisi haline gelen David Jones'da yeni yıl için ürettiği modelleri ile bayanların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Büyük bir beğeni toplayacağını düşündüğümüz modelleri sizlere tanıtmak istiyoruz.

2015 David Jones çanta modelleri işlevselliğin ön planda olduğu, aynı zamanda da görsel açıdan zarif ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. Özellikle koyu kahverenginin hakim olduğu modeller, yeni sezonda en çok bilgi görecek çantalar olacak gibi duruyor. Birçok çantada dekoratif amaçlarla fermuar detaylarının kullanıldığını da görebiliyoruz. Görüntü itibariyle bu uygulamanın son derece başarılı sonuçlar verdiğini de belirtmeliyiz.

2015 David Jones çanta modelleri içinde yer alan deri modeller yeni yıla damga vurmaya aday çantalar arasında gösterilebilir. Özellikle de yeşil renkli çantalar sokak modasında sıklıkla karşılaşacağınız modeller olacaktır. Hazır renkli modellerden bahsetmeye başlamışken, kırmızı renkli çantalara da göz atmayı unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

Pin It

2015 David Jones Çanta Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir