2015 Bluz Modelleri

İddialı 2015 Bluz Modelleri

İddialı 2015 Modelleri

Bluzlar her daim popülerliğini koruduğu gibi her geçen gün de daha başarılı sonuçlara imza atmamızı sağlıyor diyebiliriz. Kaliteli bluzlar sayesinde çok başarılı sonuçlar elde edilebiliyor ve yeni sezon trendlerini yakalayabilirseniz eğer elde edeceğiniz sonuçlar sizleri dahi şaşırtmaya yetecektir.

2015 bluz modelleri gerçekten geniş bir ürün çeşitliliğini bulunduğu bluz sektörü, bu sene sokak modasına etki etmeyi başardı. Bluzlar içerisinde yaz mevsiminin de gelmesiyle birlikte daha çok kolsuz ya da askılı bluzlar tercih edilir durumda.  Spagetti askı olarak bilinen tarzın en güzel örneklerini bulabileceğiniz bluzlar, size siyah renk sayesinde sade ve şık bir görüntü kazandırıyor. Eğer ki tercihinizi biraz daha iddialı şeylerden yana yapmak isterseniz bu noktada da transparan siyah bluzları deneyebiliriz. Abartıya kaçılmadan iddialı olmak için sözünü ettiğimiz model çok doğru bir tercih olacaktır.

2015 bluz modelleri içerisinde yer alan kruvaze siyah bluzları da göz ardı etmemekte fayda var. Kruvaze bluzlar yapı itibariyle çalışan bayanlarca çok sevilecek ve baya da ilgi görecektir diye düşünüyoruz. V yaka turuncu bluzlarında güzel bir alternatif olduğunu unutmamakta fayda var. Son olarak geçtiğimiz sene çok popüler olan crop bluzların bu sene de popülerliğini koruduğunu hatırlatmak istiyoruz. Özellikle de dikkat çekici renklerdeki crop bluzlar şu sıralar sokak modasına etki etmeye başlamış durumda.

Bir önceki yazımız olan Lazer Kesim Bluz Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Lazer Kesim Bluz Modelleri, Bluz Modelleri ve Lazer Kesim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2015 Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir