2015 Bayan Yağmurluk Modelleri

Artık sıcak havalar yerini serin hatta soğuk havalara bırakmaya başladı. Bayanlar için en güzel 2015 bayan yağmurluk modellerini ve yağmurluk seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktaları ve ortalama fiyatlarını bol görsellerle sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Havaların serinlemesi ve yağışların başlaması ile birlikte bayanlar mevcut yağmurluk modellerine veya yeni yağmurluk alma eğilimi içerisine girdiler. 2015 bayan yağmurluk modelleri tercihinde öncelikli olarak kaliteli vizon kuşaklı modelleri tercih etmenizi tavsiye edebiliriz. Hem modaya uygun şık kumaş hem de hava şartlarına göre bu kuşakla kendinizi rahatlıkla koruyabilmeniz açısından görsellerde yer verdiğimiz vizon kuşaklı yağmurluk modellerine mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

Puantiyeli bayan yağmurluk modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda bayanların gözdesi. Puantiyeler dışında işini riske atmak istemeyenler için tabi ki en ideal seçim düz ve tek renk olan modeller olacaktır. Renk olarak ise öne çıkanlar Siyah ve lacivert diyebiliriz.  Özellikle lacivert renk üzerine gelen puantiyeler hem zarif hem de modanın trendleri arasında. 2015 bayan yağmurluk modelleri fiyatları ortalama olarak 50 TL’den kalite ve markasına göre 250 ve 300 TL’ye kadar artış gösterebilmekte. İşte birbirinden güzel 2015 bayan yağmurluk modelleri:

Pin It

2015 Bayan Yağmurluk Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir