2014 Yazlık Babet Modelleri

Yazlık Babet Modelleri

Yazlık Modelleri

  Yaz aylarında kalın tabanlı ya da hava almayan bir giymek belki de yapılabilecek en büyük hatalardan bir tanesidir. Böylesine bunaltıcı sıcaklar varken o tarz ayakkabılar tercih etmek hem kendinizi kötü hissetmenize sebep olacak hem özgüveninizi zedeleyebilecek hem de sağlığınızı bozabilecektir. Bu yüzden de sıcak günler için ayakkabı tercihlerinizi daha özenli ve mantık çerçevesinde yapmanızı öneriyoruz. Bahsettiğimiz mantık çerçevesindeki kararların hepsi de babetleri içerecektir. Çünkü bu kadar sıcak bir hava varken babetlerden daha kullanışlı başka bir ayakkabı bulunmadığını sizlerde fark edeceksiniz.

2014 yazlık içinde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olarak ön kısmında süs niyetine yerleştirilen bağcıkları bulunan babetlerdir diyebiliri. Görüntüsü oldukça sempatik olan bu babetleri görür görmez beğeneceğinize eminiz. Aynı zamanda hava alan yapısı ile de dikkat çeken bu ürün, hemen her bayanın beğenisini kazanacaktır. Aynı zamanda sokak modasında da aktif olarak kullanılan bir ürün olması ne kadar başarılı bir model olduğunun en güzel kanıtıdır.

2014 yazlık babet modelleri çiçek desenli babetlerle farklı bir havaya bürünmüş durumdadır. Özellikle açık tonlarda bir kombin düşünenler için bu çiçek desenli babetler ideal bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra daha düz modeller arayanlar için de alternatifin son derece bol olduğunu söylememiz mümkündür.

 

 

Pin It

2014 Yazlık Babet Modelleri

2 - “2014 Yazlık Babet Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir