2014 Sonbahar Modası

Şık 2014 Sonbahar Modası

Şık 2014 Sonbahar Modası

Yaz aylarını yaşıyor olsak da ilerleyen günlerde havalar yavaş yavaş soğumaya başlayacak ve sonbahar mevsimine “merhaba” diyeceğiz. Bahsettiğimiz günlerin gelmesine çok fazla bir zaman kalmamışken hazırlıklara da yavaştan başlamamız gerektiğini söyleyebiliyoruz. Birçok bayan için sonbahar mevsimi sevilen dönemlerden bir tanesidir. Hava yaz aylarına nazaran çok daha serin ve rahatlatıcı bir yapıya bürünür. Sonbahar döneminde ise kıyafetlerde büyük değişiklik olacak ve farklı bir tarza bürünmeniz gerekecek diyebiliyoruz. Hal böyle olunca da 2014 senesinin sonbahar dönemi için öne çıkan modeller hakkında sizlere birkaç ipucu vermemiz gerektiğini düşünüyoruz.

2014 sonbahar modası hırkaların kombinlerde fazlasıyla kullanılacağı bir dönem olacak diyebiliriz. Birçok bayan için bu modeller ciddi manada şıklığı ve zarafeti temsil etmekte ve aynı  zamanda kullanışlı yapısı ile de beğenilmektedir.  Hırkaların dahil edildiği kombinlerde ek olarak karşımıza çıkacak bir diğer ürün ise taytlar olacaktır. Renk olarak koyu tonların tercih edileceğini de belirtmemizde fayda olacaktır. Hoş bir tayt üzerine giyeceğiniz güzel bir ve bu kombini tamamlamak adına sizi soğuktan koruyacak bir hırka ile topuklu ayakkabı tam olarak istediğiniz görüntüye ulaşmanızda yararlı olacaktır.

2014 sonbahar modası içinde kullanılacak diğer ürünler ise elbiseler ki bu noktada mini modellerin bir hayli popüler olacağını söylememiz mümkündür, ceketler ve dar paça pantolonlar olarak sayılabilir.

Pin It

2014 Sonbahar Modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir