2014 Sonbahar Koton Pantolon Modelleri

Yandan Çizgili Sonbahar Koton Pantolon Modelleri

Yandan Çizgili Sonbahar Koton Pantolon Modelleri

    Yaz mevsimi şimdilik hala kendisini fazlasıyla hissediyor olsa da zaman zaman yağan yağmur ve bir anda havanın serinlemesi bizlere sonbaharın giderek yaklaşığını hatırlatmaya çalışıyor gibi.  Bu yüzden de bizlere yapılan bu uyarıları dikkate almalı ve hazırlıklara yavaştan başlamalıyız. Bunun için ilk olarak yapılması gereken sonbaharda hemen her kombine dahil edeceğimiz pantolon modellerinden başlamak olmalıdır. En çok kullanacağımız ürün bu olduğu için ilk olarak bu alandan başlamak mantıklı olacaktır. Pantolon dendiğinde de akla ilk olarak gelen markalardan bir tanesi olarak Koton, bizlere güzel alternatifler sunuyor. Sonbaharda şık bir görüntü için Koton mağazalarına bir göz atmanız yeterli olacağa benziyor.

2014 sonbahar Koton pantolon modelleri ciddi manada kalabalık bir ürün grubundan oluşuyor diyebiliriz. İlk olarak göz atılması gereken ürün ise herkesin beğeneceğini düşündüğümüz yan kısmı çizgili pantolon modelleridir. Bu modellerde daha çok beyaz ya da krem gibi renklerin pantolonun genelinde kullanıldığına, çizgi detaylarının ise daha dikkat çekici, koyu tonlarda uygulandığına şahit oluyoruz. Bu sayede pantolonun detayları biraz daha gözler önüne serilebiliyor.

2014 sonbahar Koton pantolon modelleri daha çok desenlerin hakimiyetinde gibi gözüküyor. İsterseniz çiçek desenli modellere göz atabilir, isterseniz de iç içe geçmiş kare desenli ya da geometrik desenli pantolonlar arasında tercihte bulunabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Yazlık Kot Pantolon Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2014 Sonbahar Koton Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir