2014 Sonbahar Kış Moda Renkler

Yeni Sonbahar Kış Moda Renkler

Yeni Sonbahar Kış Moda Renkler

   Önümüzde giderek yaklaşmakta olan sonbahar ve kış mevsimleri bizleri bekliyor. Bu mevsimlerde giyeceğimiz kıyafetlerde haliyle değişikliğe uğrayacak ve farklı tarzlara yönelmek durumda kalacağız. Yeni mevsimlerle birlikte dış görüntümüzde köklü değişikliklere hazırlıklı olmak zorundayız. Sıcaklık olarak çok daha soğuk günleri yaşayacak olmamız bu alanda önceden hazırlıklarımızı yapmamızı da zorunlu hale getiriyor. Hem şık bir görüntüye kavuşmak hem de soğuklardan sizi koruyacak işlevsel ürünlere sahip olabilmek adına neleri almanız gerektiğine dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra şıklığı yakalayabilmek için ise dönemin popüler renklerini iyi bilmeli ve ona göre tercihlerde bulunmalısınız.

2014 sonbahar kış moda renkler aslında düşündüğünüz biraz daha dışında diyebiliriz. Birçok kişi sonbahar ve kış döneminde renkli ürünleri tercih etmez daha koyu tonlara yönelir. Fakat bu sen durum biraz daha farklı olacağa benziyor. Yazdan kalma bir görüntünün hakimiyeti altında geçecek olan sonbahar, kış mevsiminde buna göre hazırlıklarınızı yapmanız kendiniz için iyi olacaktır. Aksi halde şık bir görüntüden çok rüküş sonuçlar elde edeceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır.

2014 sonbahar kış moda renkler içerisinde pekte bu dönemde göremeye alışkın olmadığımız turuncunun büyük bir etkisinden söz edilebilir. Birçok modelde turuncu rengin bulunuyor olması sokak modasının da bu doğrultuda şekilleneceği izlenimini yaratıyor.

Pin It

2014 Sonbahar Kış Moda Renkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir