2014 Sonbahar Gelinlik Modelleri

2014 Sonbahar Gelinlik Modelleri

2014 Sonbahar

Gelinlikler bir bayanın ömür boyunca giyebileceği en güzel kıyafetlerdir. Bu yüzden de seçim yaparken doğru karar verebilmek son derece büyük önem arz eder. Eğer, hangi modeli seçeceğinizi bilmiyor ve düğününüzü de sonbaharda yapıyorsanız sizlere birkaç tavsiyede bulunabiliriz. İlk olarak mevsimin sonbahar olduğunun bilincine vararak bir gelinlik aramaya başlamanız büyük önem arz ediyor. Aksi halde mevsimsel olarak yanlış tercihlerde bulunabilir, bu durumda sizleri ister istemez kötü etkileyebilir. Bunun yanı sıra ne tarz bir model seçeceğinizi de kendi vücut ölçülerinizi baz alarak belirlemek en sağlıklı yöntem olacaktır.

2014 sonbahar gelinlik modelleri içinde en çok dikkat çekenlerden bir tanesi olarak balık etekli gelinlikleri gösterebiliriz. Biraz öncede söylediğimiz gibi kendi vücut ölçülerinizi biliyor olmak bu noktada en önemli ayrıntıdır. Çünkü, balık etekli modeller vücudu sarmakta ve vücut hatlarınızı ortaya çıkartmaktadır. Eğer zayıf,  kıvrımlı ve orantılı bir vücuda sahipseniz balık etekli modeller sonbahar da sizleri tam da istediğiniz şıklığa taşıyacaktır. Aksi halde ise görüntünü tam bir fiyasko olarak nitelendirilebilir.

2014 sonbahar gelinlik modelleri arasında yer alan bir diğer popüler ürün ise askılı gelinliklerdir. Askı detayları sayesinde klasik fakat bir o kadar da şık bir gelinliği tercih ettiğinizi söylemek mümkün olmaktadır. Son dönemde giderek daha fazla sayıda bayan tarafından tercih edilen askılı modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Pin It

2014 Sonbahar Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir