2014 Neon Pantolon Modelleri

Bayanların dikkat çekici bir görüntüye bürünmek gibi istekleri olduğunu hepimiz biliyoruz. Birçok bayan için yapılan kombinlerin temelinde şıklık kadar bulunduğu ortamdaki tüm bakışları üzerine çekmek gibi bir arzu da yatmaktadır. Dikkat çekici bir görüntüye bürünmek adına ise son dönemin en popüler ürünü olarak neon renkli pantolonlar karşımıza çıkıyor. Birçok bayanın tercihi haline gelen neon renkler çok geniş bir alanda kullanılıyor. Son dönemlerde ise pantolon alanında da bu dikkat çekici renkleri görür hale gelmiş bulunuyoruz. Aslında bizlere son derece yabancı bir akım olsa da sokak modasında bu denli aktif bir şekilde kullanılması ne kadar benimsendiğinin bir göstergesidir.

2014 başlı başına dikkat çekici ürünlerden oluşuyor. Zaten neon renklerin bulunduğu bir ürünün dikkat çekmemesi gibi bir durumda söz konusu olmayacaktır. Pantolon modellerinde genel olarak sarı, turuncu, mavi ve yeşil gibi renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığına şahit oluyoruz. Bunlar neon renkler arasında en fazla dikkat çeken ve en çok beğenilenlerden sadece bir kaçıdır. Bunun yanı sıra neon renkleri kombinlemek maalesef biraz zor olabiliyor bunu da söylememiz gerekiyor.

2014 neon pantolon modelleri genel olarak dar paçalı modellerden oluşuyor. Dar paçalı bu ürünleri isterseniz spor ayakkabılar ile ya da topuklu modelleri ile kombinleyebiliyorsunuz.

Pin It

2014 Neon Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir