2014 Neon Etek Modelleri

Yeşil Neon Etek Modelleri

Yeşil Neon Etek Modelleri

   Bayanların genelinde dikkat çekmeyi seviyor olmak gibi bir huydan söz edilebilir. Göz önünde bulunmak, insanlar tarafında beğenilmek ve bir bakanın bir daha bakacağı görselliğe ulaşmak temel amaçlardan bir tanesidir. Bu bağlamda farklı tarzlara ve fikirlere de açık olmak büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bundan birkaç sene öncesine kadar son derece saçma bir düşünce olan parlak yani neon renklerin kullanımı son yıllarda farklı bir bakış açısı ile tartıldı ve bunun aslında çok da iyi bir fikir olduğu sonucuna varıldı. Böyle söyleyebiliyor olmamızı sağlayan şey ise sokak modasında neon renkli eteklerin , geniş bir kitle tarafından kullanılıyor olmasıdır.

2014 neon etek modelleri isteğe göre hem kısa hem de uzun etek olarak farklı modellere sahiptir. Uzun etekli modeller son dönemde biraz daha fazla tercih ediliyor gibi görünüyor. Neon renklerin uzun etekli modellerde daha kolay vurgulanabiliyor olması ve bu sayede daha da göz önünde bulunan bir model elde edilmesi, uzun eteklere olan ilgiyi en iyi açıklayan özelliklerdir. Eğer ki gündelik yaşamda kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız uzun etekler sizler için daha ideal olacaktır.

2014 neon etek modelleri içinden daha da dikkat çekecek bir ürün arıyorsanız mini etekleri tercih etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Mini etekler ciddi manada sizleri herkesin dönüp baktığı bir görselliğe kavuşturacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Midi Etek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2014 Neon Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir