2014 Kışlık Gelinlik Modelleri

Uzun Kışlık Gelinlik Modelleri

Uzun Kışlık

Bizler genel olarak düğünlerin yaz mevsiminde yapılmasına alışmış durumdayız. Böyle bir algının oluşması da yanlış değil aslında çünkü evlenmek isteyen çiftlerin büyük bir bölümü ilkbahar ya da yaz aylarında bu dileklerini yerine getiriyorlar. Fakat bunun aksi uygulamaların olmadığını söylemekte büyük bir yanlışlık olacaktır. Kış mevsiminde de evlenmeyi isteyen ve bunu gerçekleştirmek için hazırlık yapan çok sayıda çift olduğunu söylemek gerekiyor. Hal böyle olunca da kış ayları için dizayn edilmiş gelinlik modellerinin önemi ve sağladığı hizmette biraz daha önemli hale geliyor. Kışlık gelinlik modelleri hayallerinizi gerçekleştirdiğiniz günün sizler için daha da özel olmasını sağlayacaktır, bunu da unutmamalısınız.

2014 kışlık gelinlik modelleri aslında çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu modeller arasında ilk olarak dikkatleri üzerine çeken ürün ise V yaka detayı ile bayanların kalbini kazanmasını başarmış olan modellerdir. V yaka detayı son derece zarif bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlamakta ve bunun yanı sıra yaka kısmında ağırlıklı olarak kullanılan dantel detayı ile hoş görüntünün biraz daha vurgulandığını söylemek mümkün olabilmektedir.

2014 kışlık gelinlik modelleri içerisinde yer alan bir diğer popüler ürün ise her dönem bayanların favori ürünlerinden birisi olmayı başaran askılı gelinliklerdir. Askı detayları sayesinde şık bir sonuç elde edilebilmektedir. Bunun yanı sıra görüntü itibariyle risksiz yani yakışmama ihtimali en az olan model olduğunu da söylemek mümkündür.

Pin It

2014 Kışlık Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir