2014 Crop Bluz Modelleri

Son günlerde biraz olsun etrafınızdaki giyim tarzlarına dikkat ettiyseniz eğer gözünüze bir kıyafet takılmış olması gerekiyor. Bu bahsettiğimiz kıyafet ise herkesin son dönemde ezbere bilir hale geldiği ve çok sayıda bayanın tercih ettiği crop bluz modelleridir. Crop ürünler kısadır ve göbeği biraz da olsa açıkta bırakmaktadır. Yaz ayları için ideal bir ürün olduğunu söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra sizlere sadece şıklık değil, aynı zamanda çekici ve dikkatleri üzerinize çeken bir görüntünün oluşmasını da sağlayacaktır. Özellikle bluzlarda çok başarılı sonuçlar elde etmek mümkün olabildiği için bayanların crop bluz modellerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır.

2014 arasında ilk olarak dikkatleri çeken ürün olarak baskılı bluzları söyleyebiliriz. Baskılı bluz modelleri zaten başlı başına çekici bir üründür ve doğru kombin içerisinde kullanılması halinde çok başarılı sonuçlar verebilmektedir. Birde crop detayının bu ürünlere eklenmesi ile birlikte başarı yüzdesinin çok daha arttığını söylemek mümkün oluyor. Bunun yanı sıra yüksek bel pantolon modelleri ile crop bluzları bir araya getirmek tam anlamıyla muhteşem ikiliyi oluşturmak demektir bunu da aklınızdan asla çıkartmamalısınız.

20114 crop bluz modelleri arasında yer alan bir diğer popüler ürün ise taş süslemeli bluzlar olacağa benziyor. Taş süslemeler sayesinde çok daha dikkat çekici bir görüntü elde edilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2014 Crop Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir