20 Yaş Elbise Modelleri 2016

20'li yaşlar elbise trendleri ile sizlerle birlikteyiz. Bayanlar için her yaş ayrı güzel ve özeldir şüphesiz. Peki gençliğin en iyi çağı diyebileceğimiz 20'li yaşlarda hangi tür kombinler vazgeçilmezler arasında yer almalı, işte 20 yaş 2016 yılı için öne çıkan kombin önerileri.

İlk görsellerimizden anlaşılacağı gibi sokak modasının en trendleri arasında yer almakta. Özellikle spor tarz giyinmeyi seven genç kızlar için mutlaka denemesi gereken tarzların arasında yer aldığını belirtmekte büyük fayda vardır.

20 yaş için en sevilen en trend modellerden biri ise mini etek çizme kombinleridir. Özellikle opak çorap ile birlikte yarım bot tarzı da bayanların sıklıkla tercih ettiği modellerdendir. Özellikle siyah çizme ve desenli mini veya midi etek kombinleri 20 yaş bayanları için oldukça başarılı durmaktadır. Sizlerle paylaştığımız görsellerin üzerine tıklayarak resimleri büyütebileceğinizi hatırlatarak diğer kombin örneklerine bakmaya devam edelim:

özellikle genç bayanların 20'li yaş civarında yaptığı yırtık jean ve kısa üst model tercihi bu dönemin avrupa tarzında bir klasiği haline gelmiştir. Tabi bu tarz için çok uçarı şeklinde yorumlar gelmesi gayet normaldir. Üste paylaştığımız görselleri daha çok Avrupa ülkelerinin moda trendleri arasından seçtik.

Özellikle yırtık jean ve kısa üst model tasarımları için yüksek topuklar oldukça favori durumda.

20 li yaşlarda moda trenleri için öne çıkan kot pantolon ve mini etek çizme modelleri oldukça şık durmaktadır. İşte hoşunuza gidecek başka tasarımlar ve dikkat çekici 20 yaş elbise modelleri 2016 için öne çıkan görseller:

Pin It

20 Yaş Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir