20 Yaş Bayan Elbise Modelleri 2017

Maksi Boy Genç Elbise Modelleri 2017

Maksi Boy Genç Modelleri 2017

Gençliğin en güzel yaşlarıdır 20'ler. Genç kızlar bu dönemde oldukça farklı tarz ve konsept denemeleri ile kendi stillerine önemli şekiller verirler. Bu noktada öne çıkan kombin tasarımlar arasında;

  • İnce kemer detayları,
  • Tül İşlemeler,
  • Ucu açık ayakkabılar,
  • Çiçek desenler,
  • Etnik desenler

ilk etapta göz önünde olan 2017 trendleri arasında yer almakta.

İddialı Gençler İçin İhtişamlı Kombinler

Özellikle 20 Yaş Bayan Elbise Modelleri 2017, mezuniyet balolarında, yakın arkadaş düğünlerinde, nişanlarında vb. organizasyonlarında iddialı kombinler öne çıkmaktadır. Tül tasarımların işlemelerle birlikte entegreli olduğu şık tasarımların yüksek, ince topuklu ile birlikte zincir detaylı zarif çanta modelleri göz alıcı bir güzelliğe ulaşmaktadır.

Birbirinden güzel 20 Yaş Bayan Elbise Modelleri 2017 yılı tasarımlarının görselleri ile birlikte detaylı konsept uygulamalarını sizlerle paylaşıyoruz. Görselleri tıklayarak büyütebilir, konseptlerle ilgili detaylı ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

İşte 2017 20'li yaş elbise modelleri galerimiz:

Görmüş olduğunuz gibi gençlerin 20'li yaşlarda en çok tercih ettiği tasarımlar arasında midi boy şık tasarımlar yer almakta. Sokak modasında, iddialı organizasyonlarda kadar bir çok alanda giyinme seçeneği sizlere sunan bu tasarımlar için moda renkler  neler mi? Buyrun birlikte inceleyelim.

İşte 20'li Yaş İçin Moda Renkler:

Açık renkler ve çiçek desenler gençlerin vazgeçilmezleri arasında yer almakta. İddialı organizasyonlarda ve daha olgun gözükmek isteyenler için koyu tonlar, sokak modası için desenler ve mezuniyet vb. günler için saks mavisi, mor vb. iddialı renk tonları ön planda olmaktadır.

Pin It

20 Yaş Bayan Elbise Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir