Zühre Sonbahar Kış Koleksiyonu 2016/2017

Tesettür Giyimin Öncü Markası Zühre Yeni Koleksiyonu 2017

Tesettür Giyimin Öncü Markası Zühre Yeni Koleksiyonu 2017

Tesettür modasına yeni bir bakış getiren kalitesi ve tasarımları ile göz dolduran Zühre 2016 2017 sonbahar kış koleksiyon tasarımları ile ses getirdi. Tesetttür dünyasında kendi çizgisi ile oldukça önemli bir yer tutan Zühre Giyim bu yıl en çok koyu renk tasarımları ile kuşak detayların öne çıktığı koleksiyonu ile oldukça zarif durmakta. Sizler için incelediğimiz birbirinden güzel Zühre tasarımları ile birlikte en zarif kombinler için dikkat edilmesi gereken noktaları paylaşacak olursak:

Zühre Giyim En Tarz Olanı

Ülkemizde çok sayıda tesettür giyim markası rekabet halinde. Bununla birlikte kendi çizgisini en iyi yansıtan marka denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında ise kuşkusuz Zühre markası yer almakta. Bu yıl özellikle en tarz tasarımları ile beğeni toplayan tasarımlara imza atan Zühre giyim için örnek bir kombin tarzı oluşturacak olursak; kareli pardesü tasarımlar ile birlikte koyu tonlu ipek eşarp ve yandan fermuarlı yarım bot tercihleri oldukça şık duracaktır. Kombin ipuçlarına görsellerden sonra devam edecek olursak:

Kuşak Detalar Oldukça Fark Atıyor

Özellikle Zühre Giyim 2016 2017 sonbahar kış koleksiyonunda kuşak detaylara ayrı bir parantez açmışa benziyor. Zira birbirinden şık pardesü tasarımları oldun kışlık diğer ürünler olsun koyu tonlarda yer alan kuşak detaları ile göz dolduruyor. Bu noktada özellikle kuşak-çanta- eşarp uyumunu yakalayan bayanlar bir de şık bir kalın topuklu bot modeli tercihi ile oldukça zarif bir tercihe imza atacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Payetli Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Payetli Etek Modelleri, En Güzel Payetli Etek Modelleri ve Payetli Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Zühre Sonbahar Kış Koleksiyonu 2016/2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir