Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Bol Paça Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Bol Paça Kombinleri

Pantolon hangi mevsim olursa olsun bayanların severek giydiği ürünler arasında yer alıyor. Bunlar arasında ise yüksek bel ürünler en fazla dikkat çekenlerden birisi olarak gösterilebilir.

Yüksek bel pantolon kombinleri geniş bir çeşitlilik ile karşımıza çıkıyor. Şu sıralar yüksek bel pantolonlar daha çok bluzlarla kombinleniyor. Bluz seçiminde ise crop modelleri tercih etmek ya da salaş bir bluz giyip eteklerini pantolon içerisin de sokmak en çok karşılaştığımız trendlerden birisi. Bu trend üzerinden devam etmek sizler içinde mantıklı olacaktır. Pantolon rengi noktasında ise buz mavisi yüksek bel pantolonları önerebiliriz. Buz mavisi yüksek bel pantolonlarda ise dar ürünlerden ziyade bol paçalı pantolonlara yönelmekte fayda var. Bol paça pantolonlar buz mavisi renk ile kendisini daha da bir belli ederken kombin konusunda beyaz ya da açık renkli V yaka bluzlar çok mantıklı olacaktır.

Yüksek bel pantolon kombinleri arasında en dikkat çekici ürünlerden birisi olarak kamuflaj desenli dar ürünleri örnek verebiliriz. Eğer ki dikkat çekici bir görsellik arzuluyorsanız beyaz gömlek, kamuflaj dar yüksek bel pantolon ve koyu renkli topuklu ayakkabı ile ciddi manada şık ve çekici sonuçlar elde edilebiliyor.  Koyu renklerden hoşlananlar için siyah, petrol mavisi, lacivert ve koyu mavi yüksek bel pantolonların da güzel alternatifler oluşturduğunu belirtmekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan Blazer Ceket 2015 Trendleri başlıklı makalemizde 2015 Ceket Modelleri, Blazer Ceket Modelleri ve Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir