Yüksek Bel Pantolon Gömlek Kombinleri 2017

Yüksek bel pantolon modelleri 2017 yılında bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Peki 2017 yılında yüksek bel pantolon ile en uyumlu kıyafet ne sorusunun cevabını merak ediyorsanız bunun detaylı görselleri ile gömlek cevabını vererek ilgili ipuçlarını paylaşalım.

Beyaz Gömlek Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Koyu renkli yüksek bel kumaş pantolon üzerine seçilecek klasik bir beyaz gömlek modeli iş dünyasında ve özel davetlerde sizlerin zerafetinin bütün ışığı ile yansıtmaya yetecektir.

Sokak modasında ise yüksek bel dar paça kot pantolon modelleri üzerine zımba detaylı yakası olan şık beyaz gömlek modelleri tercihi oldukça şık duracaktır. Sokak modası için spor ayakkabı seçimleri ile en tarz kombini elde edeceksiniz.

Yüksek bel pantolon avantajları olarak büyük beden giyinen bayanları daha fit bir görüntüye kavuştururken, koyu rengi ile fazlalıkları kapatıyor, beyaz renk gömlek ile dikkatleri üst tarafa çekerek özellikle göbek ve basen bölgesinde yer alan fazlalıkları göstermiyor.

Yüksek Bel pantolon beyaz gömlek kombinleri 2017 için diğer gömlek seçenekleri ise mevsimine göre zarif bir oduncu gömleği de olmakta, şık bir çizgili dar kesim bir gömlekte olabilmektedir. Bu noktada gömlek ile çanta uyumu, ayakkabı ile pantolon uyumunu yakalamanız yönünde olacaktır.

Tarz sahibi bayanlar için desenli, işelemeli gömleklerle birlikte tercih edilen zarif bir yüksek bel pantolon kombinlerinin zerafetinin ilginizi çekecek görsellerle detaylı olarak paylaşmış bulunuyoruz.

Sizlerinde en güzel kombin tercihleri için fikir sahibi olmanızı sağlayacak tasarımlarının üzerine tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz:

Bir önceki yazımız olan Liseli Gençler İçin Kombin Önerileri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Yüksek Bel Pantolon Gömlek Kombinleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir