Yüksek Bel Kumaş Pantolon Kombinleri

Yeni Sezon Kumaş Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yeni Sezon Kumaş Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Bayanların en şık kombin tercihlerinde yer verdiği zerafeti ve şıklığı çok konuşuluyor. Özellikle iş dünyasında yer alan bayanların ve elit davetlerde boy gösteren zarif hanımların tercihi olan yükske bel kumaş pantolon modellerinin en iddialı kombinleri için bazı püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

kombinleri, denildiğinde ilk akla gelen renk uyumu olarak asilliğin ve zerafetin rengi olan siyah ve en şık kombin seçeneği olan beyaz uyumu gelmekte. Görsellerde paylaştığımız siyah ve beyazın uyumu ile çok şık kombinler ortaya çıkmakta.

Yükske bel kumaş pantolon kombinleri, kesim tarzı olarak hem spor hem de en iddialı modelleri sunmakta. Sokak modasında geniş kesim ve şalvar tarzı olan modeller göz önüne alındığında, iki düğmeli dar kesim modeller trend halinde.

Aksesuar seçimi olarak gömlek kombinlerinde tek düğme açık olarak zarif bir kolye tercihinde bulunabileceğinizi unutmayın. Ayrıca serin havalarda mutlaka şal veya fular tercihinde bulunmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca kemer detaylı kumaş yüksek bel pantolon modelleri ile aksesuar uyumuna dikkat etmeniz halinde çok zarif kombinler oluşturabileceğinizi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Kombinleri başlıklı makalemizde Yeni Sezon Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Modelleri, yüksek Bel Pantolon 2016 ve Yüksek Bel Pantolon Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yüksek Bel Kumaş Pantolon Kombinleri

2 - “Yüksek Bel Kumaş Pantolon Kombinleri

    • Merhaba Ergün Bey, maalesef satış yapmamakta en trend moda ürünlerini sizlerle paylaşmaktayız …İlginiz için teşekkür eder, bizi takip etmenizi dileriz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir