Yüksek Bel Etek Modelleri 2015

Yüksek bel pantolon ve yüksek bel etek modelleri her zaman trend olmaya devam edeceğe benziyor. Özellikle genç kızların bir türlü vazgeçemediği kısa ve yüksek bel etek modelleri bu yılın modası.

Yeni sezon yüksek bel etek modeleri, fırfırlı ve düz olarak yoğun ilgi görmekte. daha çok yaz modasına uygun gibi gözüksede sonbahar-kış mevsiimndede hatrı sayılır derecede yüksek bel etek modellerinden vazgeçmeyen bir kitle mevcut.

Yaz aylarının trendlerinden biri de yüksek bel modasıydı. Hem pantolon modellerinde hemde etek modellerinde kendini gösteren yüksek bel modası sonbahar- kış sezonunda da karşımıza çıkmaktadır. Fakat pantolon modellerinin yanı sıra etek modelleri daha çok tercih edilmektedir. Bu yüzden de bu günkü yazımızda yüksek bel etek modellerine değineceğim.

Düşük bel etek modellerine karşı , yüksek bel etek modelleri daha zarif ve hoş bir görüntüye sahiptir. Her tarz yüksek bel etek modellerini bulabilirsiniz.Geçtiğimiz aylarda daha çok mini ve ince kumaşlardan oluşan yüksek bel etek modelleri kullanılmaktaydı ancak artık sonbahar mevsimindeyiz ve daha çok kadife, deri veya kot gibi kumaşlar tercih edilmektedir. Yüksek bel etek modelleri hem spor tarz bluz ve gömleklerle hemde şık bluz ve gömleklerle kombin yapabilirsiniz. Yüksel bel etek modellerinin birçok avantajı vardır. Bunlardan biri de eğer kısa boyluysanız boyunuzu daha uzun gösterir. Diğeri ise basenleriniz genişse, basenleri daha zayıf gösterir. Ve uzun bir süre de yüksek bel etek modasının devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan Armine Pantolon Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Pantolon Etek Modelleri, Armine Pantolon Etek Modelleri ve Yeni Sezon Armine Pantolon Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yüksek Bel Etek Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir