Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Kombinleri

Saks Mavisi Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Kombini

Saks Mavisi Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Kombini

Bayanlar için yüksek bel pantolonları öyle bir trend halinde ki artık bu trendi diğer ekollerle buluşturarak harmanlayan moda akımları ön plana çıkıyor. Bunlar arasında yeni trend olan bol paça yüksek bel pantolon modelleri ve bunlardan oluşturacağınız en zarif kombin seçenekleri çok hoş durmakta.

Dünya starlarının tercihi olan yüksek bel bol paça pantolon modellerini en sık kullanan ünlülerden biride Kim Kardashian olarak dikkat çekmekte. Ayırı renklerden güzel kombinler oluşturan star, sevenlerine ve dünya modasına esin kaynağı olmakta.

Yüksek bel bol paça pantolon kombinlerinde renklerin uyumu ile bayanlar oldukça ilgili. Özellikle sokak modasında yüksek bel bol paça kot pantolon modelleri ve buna uygun olarak spor üst kıyafetlerle gayet şık duran bayanlar adeta modanın kalbini tutmakta.

Tüksek bel bol paça pantolonlarla en uyumlu üst giyisiler olarak dantel işlemeli, düşük omuzlu bluzlar ve askılı üst modelleri ön plana çıkmakta. İşte sizler için derlediğimiz birbirinden güzel yüksek bel bol paça pantolon kombinleri:

 

Bir önceki yazımız olan Yüksek Bel Pantolon Gömlek Kombinleri başlıklı makalemizde 2016 Yüksek Bel Pantolon Kombinleri, En güzel Yüksek Belli Pantolon Kombinleri ve Yüksek Bel Pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Kombinleri

4 - “Yüksek Bel Bol Paça Pantolon Kombinleri

    • Seher hanım sizlerle sitemizde paylaştığımız bir çok ünlü markanın çok benzer tasarımları bulunmaktadır, LCW, Mavi, Collezione… İlginize teşekkür eder bizi takip etmenizi dileriz 🙂

    • Melis hanım merhabalar, sizlerle sitemizde paylaştığımız bir çok ünlü markanın çok benzer tasarımları bulunmaktadır, fakat bir çok benzer tasarımı özellikle İstanbul’da Eminönü, Kadıköy, Fatih ve benzer alışveriş merkezi denilen noktalarda çok rahatlıkla bulabilir fakat Tokat’ta nerelerde bulunur noktasında yardımcı olamayacağız:( İlginize teşekkür eder bizi takip etmeye devam etmenizi dileriz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir