Yeni Trend, Kısa Ceket Kombinleri

 

Bayanların en tarz kombinlerde yer verdiği yeni sezonda en çok rağbet gören giyisiler arasıdna yer almakta. Peki kısa ceket modelleri nasıl kombinlenir, yeni trend kısa ceket modelleri arasında en moda, tasarım renk ve seçenekler hangileridir birlikte inceleyelim.

Deri ve Kot Kısa Ceketler Yeni Trend

Özellikle genç bayanların giymekten hoşlandığı deri ve kot kısa ceket modelleri bir adım öne çıkıyor. En hoş kombin seçenekleri ise yırtık jean ve spor kombini olarak karşımıza çıkmakta. Siyah deri cekt içine giyinilecek beyaz bir bluz ve yırtık jean seçeneği dışında mutlaka aklına saks mavisi pantolon modelini getirmelisiniz.

Özellikle fermuar ve zımba detayları ile sokak modasının en iddialı bayanları için vazgeçilmezlerinden olan kısa ceket modelleri 2016 için öne çıkan tasatrımlara birlikte göz attıktan sonra kombin ipuçlarına devam edeceğiz:

Kısa ceket kombinlerinde her ne kadar siyah tonlar ağır bassada, rengarek tasarımlar ile puantiyeli kısa ceket modellerine bayanların bir göz atmasında fayda vardır, zira bu tarz kombinler için midi etek modelleri veya klasik pantolon seçenekleri de rahatlıkla kullanılabilir. Bunun anlamı ise kısa ceket kombinleri sadece sokak modasının gözdesi değil, iş dünyasının ve önemli organizasyonlara kaytılacak bayanlarında rahatlıkla tercih edebileceği bir koleksiyona sahip.

Öne çıkan renkler ise pudra ve açık puantiyeli kısa ceket modelleri olmakta.

Bir önceki yazımız olan İpekyol Ceket Modelleri 2016 başlıklı makalemizde Bayan Ceket Modelleri 2016, En Güzel Bayan Ceketleri 2016 ve İpekyol Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Trend, Kısa Ceket Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir