Yeni Trend Flare Pantolon Modelleri

Yeni trend flare pantolon tam olarak diz üstü bölgesi dar kesim, diz altı hizasına uzanan kısmı ise bol (ispanyol paça) tarzında olan pantolon anlamına gelmektedir. Bayanların son dönemlerde favorisi olan flare pantolon modellerini ve birbirinden şık kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız.

Yeni trend flare pantolon modelleri, kış modasına uygun olarak güzel bir fular ve deri ceket kombin ile oldukça zarif olabileceği gibi, sıfır kol gömlek ve bluz modelleri ile çok hoş yazın sokak modasının en iddialı kombinleri arasında yer alabilir.

Bayanların daha çok spor kombinler ile birlikte kullandığı flare pantolon modelleri, aksesuar kullanımı ile daha da göz alıcı hale gelebilir. Örneğin bir klasik şapka ve boyun bağı ile oldukça zarif bir kombin elde edebilrisiniz.

Yeni trend için ince bir ayrıntı olarak ise kemer ve çanta kombinlerini vurgulamak isteriz. Bu ikili uyum ile oldukça zarif ve şık olacağınızı unutmayınız. Sizlerle paylaştığımız flare pantolon ve kombinlerinde bu ayrıntı mutlaka dikkatinizi çekecektir.

İşte birbirinden güzel flare pantolon modelleri ve kombinler:

Bir önceki yazımız olan Kot Şort Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Kot Şort Modelleri ve Yeni Sezon Kot Şort Mpdelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Trend Flare Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir