Yeni Sezon Volanlı Bluz Modelleri 2015

Yeni sezon en zarif volanlı bluz kombinleri

Yeni sezon en zarif volanlı bluz kombinleri

Kolları volanlı oldukça zarif ve estetik modelleri ile 2015’in yeni sezonunda oldukça iddialı. Her bayanın farklı renk ve desenlerde gardroplarında mutlaka bulunasını isteyeceği, bir birinden şık kolları volanlı bluzları ve onlarla birlikte en güzel kombinleri için ip uçlarını sizlerle paylaşacağız.

2015 yrni sezon  volanlı bluz modelleri denilince ilk akla renk ve altına uygun kombin olacak pantolon veya etek tarzı gelmekte. Önemli bir resmmi gecede şık bir pantolon üstüne tercih edebileceğiniz kolları volanlı bluz modelini, şık bir etekle günlük olarakta pek tabi giyinebilirsiniz. Fiyat olarak oldukça uygun fiyatlı kolları volanlı bluz modellerini çok ünlü markalardan bulabileceğiniz gibi, çarşıda, mağazada da rahatlıkla 25 TL ve üzeri fiyata bulabilirsiniz.

İşte birbirinden şık kolları volanlı bluz ve kombinleri için ipuçları: Renk olarak açık tonlu kolları volanlı bluz modellerinin altına, biraz daha kapalı tonlu pantolon veya etekle bluzunuzun şıklığını ortaya çıkarabilirsiniz. Gideceğiniz ortama göre şık bir topuklu ayakkabı ile iddialı bir kombin yapabileceğiniz gibi, düz tabanlı spor ayakkabı tercihi ile günlük kombin tarzını rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

İşte 2015 yılının birbirinden şık kolları volanlı bluz modelleri ve kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Pantolon Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde En Güzel Pantolon Etek Modelleri, Pantolon Etek 2015 ve Yeni Sezon Pantolon Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Volanlı Bluz Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir