Yeni Sezon Uzun Hırka Modelleri

Bordo Renkli Çok güzel Uzun Hırka Modelleri

Bordo Renkli Çok güzel Uzun Hırka Modelleri

Bayanların salaş giyim veya en tarz kombin seçeneklerinde vazgeçilmezleri arasında olan hırka modelleri, yeni yıl trendleri olarak uzun hırka modelleri ile öne çıkmakta. Hem tasarım hem renk kombinleri ile dikkatleri çeken uzun hırka modelleri oldukça şık durmakta.

Yeni sezon uzun hırka modelleri, el örgüsü modelleri ile olduğu gibi büyük markalarla birlikte de oldukça şık kombinler sunmakta. Özellikle Dilvin, Mango, İpekyol gibi markaların birbirinden şık uzun hırka modelleri oldukça iddialı kombinler için başrol kıyafetler arasında kendisine has bir yer tutmakta.

Yeni sezon uzun hırka modelleri denildiğinde öne çıkan renkler ise bordo renkli uzun hırka modelleri ile siyah renkli uzun hırka modelleri olarak sayılabilir.

Yandan cepli örgü uzun hırka modelleri oldukça zarif durmakta, el emeği göz nuru bu hırka modellerin fiyatları oldukça yüksek olmakta olup, maharetli hanımlar için sadece ip parası olarak ifade edilebilmekte. Bu yüzden el örgüsü uzun hırka modelleri oldukça revaçta diyebiliriz.

İşte yeni sezon uzun hırka modellerinden öne çıkan görseller:

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Patırtı Hırka Modelleri başlıklı makalemizde Patırtı Giyim 2016, Patırtı Hırka ve Patırtı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Uzun Hırka Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir