Yeni Sezon Kot Elbise Modelleri

Kemerli Kot Elbise Modelli 2015

Kemerli Kot Elbise Modelli 2015

birbirinden şık ve iddialı modelleri ile yeni sezonda sokak modasının vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. Bahar ve yaz aylarında tercih edilen modeller başlıca kısa ve bol kesim olmakla birlikte, dar kesim seven bayanlarda kendi stilleri ile göz kamaştırıyor.

Yeni sezon Kot Elbise Modelleri, iyi bir kombinle gayet şık ve iddialı tarzlar oluşturabiliyor. Kısa Kot Elbise Modeli ile birlikte ucu açık sivri bir ayakkabı ve dağını saç modeli oldukça zarif gözükmektedir.

İyi bir kombini için öncelikli olarak vücut tipinize uygun tercihler yapmanız gerektiğini balirtmeliyiz. Kot Elbise Modellerini tercih edecek bayanlar hafif kilolularsa kabarık, kemerli ve bol kesim modeller ve diz hizası üstü model tercihlerinde bulunabilecekleri gibi ince, yüksek topuklu ayakkabı tercihi şık olacaktır.

Kısa zayıf boylu bayanlar, dar kesim, kısa Kot Elbise Model, ile ucu sivri yüksek topuklu bir ayakkabı veya sandalet tercih edebilir.

İşte birbirinden güzel Kot Elbise Modelleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Kot Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir