Yeni Sezon İpekyol Bot Modelleri

En Güzel İpekyol Bot Modelleri

En Güzel İpekyol Bot Modelleri

Yeni sezon İpekyol bot modelleri denildiğinde bu yılın bot modasının ne olduğu gelir. İpekyol sadece bayan kıyafetlerinde yön verici kalitede değil aynı zamanda bayan bot modası denildiğinde de ilk akla gelen elit markalar arasında yer almakta. Peki bu yıl yeni sezon İpekyol bor modelleri nelerdir ve en şık nasıl kombinlenir? Hep birlikte görselleri ile sizlerle paylaşalım.

Yeri ve Zamanına Göre Kombin Seçenekleri

Yeni sezon İpekyol bot modelleri sokak modasından, iş dünyasına kadar çok geniş yelpazede kullanılacak yeni sezon ürünleri ile göz kamaştırmakta. Peki hangi ortamlarda hangi kombin seçeneklerine yönelmek gerekir?

Sokak modasından başlayacak olursak bayanlar için oldukça zarif zımba detaylı bot modelleri ile spor kombin seçenekleri karşımıza çıkmaktadır.

Zımba Detaylı Çok Hoş İpekyol Bot Modeli 2016

Zımba Detaylı Çok Hoş İpekyol Bot Modeli 2016

Yandan fermuarlı modelleri ile gayet pratik kullanışlı ve oldukça zarif modeller için en zarif iş toplantılarına veya üst düzey davetiyelere katılabilirsiniz.

Bayanlar açısından her ne kadar serin havalarda tercih edilse de her dönem leopar desenli bot modellerinin bir albenisi olmuştur. Yeni sezon İpekyol bot modelleri arasında dikkat çeken bir diğer tasarım ise karşımıza leopar desenli bot modeli olarak çıkmakta.

Ayrıca yandan tokalı ve süslemeli modellerin bu yılın trendleri arasında olduğunu hatırlattıktan sonra, yeni sezon İpekyol bot modelleri görsellerine bir göz atalım:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Patırtı Bayan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Ayakkabı Modası, Ayakkabı Modası 2016 ve Patırtı Ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon İpekyol Bot Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir