Yeni Sezon Hamile Abiye Modelleri

Dantelli Bordo Yeni Sezon Hamile Abiye Modelleri

Dantelli Bordo Yeni Sezon Hamile Abiye Modelleri

Yaz mevsimi geliyor ve düğün dönemi açılıyor. Şuan için bebek bekleyen hanımların ise bu düğünlerde boy gösterirken ne giyecekleri çok büyük bir önem arz ediyor. Giyeceğiniz abiyenin sizi şık göstermesi ve kendiniz rahat hissettirmesi en büyük önceliğiniz olacaktır.

    Yeni sezon hamile abiye modelleri bebek bekleyen hanımların hem son derece şık, hem de rahat olabilecekleri ürünlerden oluşuyor. Abiyelerin karın bölgelerinde kullanılan salaş tasarımlar hamile hanımlar için daha doğru bir tercih olacaktır. Özellikle de tül detaylı ürünlerin bu noktada size çok yardımı olacağını düşünüyoruz. Son dönemde bordo renkli hamile abiyelerinin çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle de dantelli bordo renk hamile abiyelerinin bu seneye damga vuracağını söyleyebiliriz.

Yeni sezon hamile abiye modelleri beyaz renkli ürünleriyle de hamile bayanlar için güzel bir alternatif oluşturuyor. Genel olarak göğüs dekoltesi barındıran beyaz renkli hamile abiyeleri zarif görüntüsü sizi çok daha şık hale getirecektir. Hamile abiyelerinde biraz daha farklılık arayanlar için ise tavsiyemiz balık modeli ürünler olacaktır. Balık modeli her dönem çok popüler olan bir ürün ve hamile abiyelerinde de bu durum geçerliliği koruyor. Hamile abiyeleri konusunda ise size bir tavsiyede bulunmak istiyoruz. Bel kısmında kemer bulunan ürünlerden uzak durmak sizin için daha iyi olacaktır. Kemerin varlığı hem abiye içerisinde rahat etmenizi engelleyecek, hem de karın bölgenize baskı yapıyormuş gibi hissetmenize sebebiyet vereceği için içgüdüsel olarak bu durumdan hoşlanmamanızı beraberinde getirecektir.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yaşmak Abiyeler ve Yaşmak Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Hamile Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir