Yeni Sezon Güpürlü Etek Modelleri

Bayanlara en çok  yakışan kıyafetlerin başında kuşkusuz güpürlü etek modelleri yer almaktadır. Yeni sezon güpürlü etek modelleri arasında, midi güpürlü etek modelleri ve kombinleri, midi güpürlü etek modelleri ve kombinleri, uzun midi etek modelleri ve kombinleri…

Güpürlü Mini Etek Kombinleri

Canlı renkler ile birlikte genç kızların en çok tercih ettiği kombinlerde mini güpürlü etekler yer almakta. Birbirinden şık ince, yüksek topuklu ayakkabı kombinleri ile en iddialı bayanlar arasında yer alabileceğinizi unutmamalısınızdır.

Güpürlü Midi Etek Kombinleri:

Orta yaş bayanların hem rahat hareket etmeleri açısından hem de zerafetinden dolayı en çok tercih ettiği modeller arasında güpürlü midi etek kombinleri yer almakta. Üste şık bir gömlek ve yüksek olamayan topuklu ayakkabı kombinleri gayet zarif duracaktır.

Güpürlü Uzun Etek Kombinleri

Özellikle tesettür giyim tercih eden bayanların en çok tercih ettiği kombinler arasında uzun güpürlü etekler yer almaktadır. Kemer detaylı ve rengarenk modellerle en şık kombinleri oluşturabilirsiniz.

İşte birbirinden güzel güpürlü etek modelleri ve kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Kalem Etek Spor Kombin başlıklı makalemizde En Güzel Kalem Etek Modelleri, Kalem Etek Kombinleri 2016 ve Spor Kalem Etek Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Güpürlü Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir