Yeni Sezon Etnik Desenli Elbise Modelleri

Etnik desenli modelleri son zamanlarda bayanlar arasında çok fazla istek gören elbise modelleri arasında yerini almıştır. Hem göze çok hoş gelmekte hemde renk ve desen uyumu açısından dikkat çekmektedir. Etnik desenli elbise modelleri her fiziğe göre rahatlıkla bulunabilir. Bu tür elbiseler kilolu bayanlarda da çok hoş durmaktadır.

Yeni sezon etnik desenli elbise modellerinde mini etnik desenli elbise ve uzun etnik desenli elbise modelleri özellikle yaz aylarında çok fazla kullanılmaktadır.  Gidilen bir tatilde sahil kenarında yürüyüş yaparken kullanabileceğimiz tarzdaki modeller Tül detaylı etnik desenli elbise modelleridir. Yaz aylarında çok fazla tercih edilen bu modeller tatil için çok mantıklı elbise modelleri arasındadır.

Yeni sezon etnik desenli elbiseleri günlük yaşantımızda tercih etmemiz doğru bir karar olacaktır. Mesela arkadaşlarımızla buluşacağımız bir ortamda daha rahat hareket etmemiz açısından uzun boyundan askılı etnik desenli bir elbise modelini tercih etmemiz hem rahat olacak hem de göz kamaştıracaktır. Yada akşam yemeğe çıkacağımız bir ortam için ise mini etnik desenli elbise tercih edilebilir. Ayrıca mini desenli etnik desenli elbiseyi ise ince topuklu bir ayakkabı ve bir el çantası ile kombini edebiliriz.

 

 

YAZIIIIII son

Bir önceki yazımız olan 18 Yaş Bayan Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 18 Yaş Giyim Modası, 18 Yaş Kıyafetleri ve Genç hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Etnik Desenli Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir