Yeni Sezon Converse Ayakkabı Modelleri

2014 Yeni Sezon Converse Ayakkabı Modelleri

2014 Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı konusunda bir marka var ki yıllardır eskimiyor ve sürekli olarak sokak modasında önemli isimlerden birisi olmayı başarabiliyor. Nereden bakarsanız bakın en azından 7 – 8 senedir ülkemizdeki favori ayakkabı üreticilerinden birisi olan Converse, aynı tip ürünleri devam olarak popüler hale getirmek gibi zor bir işi başarmış durumda. Eskiden belli başlı konseptlerde kullanılan ayakkabıları artık çok daha geniş bir alanda kullanılırken görebiliyoruz. Öyle ki, takım elbise gibi klasik tarzdaki ürünlerin bile altında Converse’ler ile karşılaşmamız mümkün olabiliyor. Yeni sezon modelleriyle de birçok bayanın beğenisini kanacak olan Converse’leri mutlaka gözden geçirmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Yeni sezon Converse ayakkabı modelleri genel olarak alışık olduğumuz modellerden oluşuyor dahi olsa görüntü ile önceki modellerle arasında farklılıklar olduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Son dönemde en çok beğenilen gri renkli Converse’ler hem kullanışlı olması sebebiyle hem de zarif bir görüntüye sahip olması gibi etmenler sayesinde her geçen gün biraz daha popüler hale geliyor.

Yeni sezon Converse ayakkabı modelleri arasında yer alan bordo renkli modellere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bordo renk 2014 senesinde çok tercih edildi ve moda sektörünün hemen her yerinde kullanıldığına şahit olduk. Converse’lerde de bordo rengin sokak modasında aktif bir şekilde kullanılacağını söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Hotiç Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Converse Ayakkabı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir