Yeni Sezon Bayan Kırmızı Gömlek Modelleri

Bayan kırmızı gömlek modelleri 2016, en yeni trendler ve en renkli kombin seçeneklerinde yeni sezonda bayanların en çok tercihleri arasında yer alacağa benzemekte. İşte birbirinden hoş bayan kırmızı gömlek modelleri ve kombin için bir kaç ipucu…

Yeni sezon bayan kırmızı gömlke kombinlerinde öne çıkan trendler kot pantolon ve astarlı kırmızı gömlek kombinleri. Özellikle spor ve dar kesim modelleri çok yoğun ilgi ile karşılanan kırmızı gömlek kombinlerinde ayakkabı tercihinizi kalın topuklu ayakkabılar olarak kullanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz pantolon modeli için dar kesim ve bilekte biten jean pantolon seçenekleri oldukça hoş durmakta.

Şifon gömlek modelleri ile zarif yüksek bel etek kombinlerine ince topuklu ayakkabı seçenekleri oldukça şık duracaktır. Dikkat edeceğiniz bir nokta burada şifon kırmızı gömlek modellerine zarif parlak süslemeler olacaktır. Tül işlemeli şık bir etek ile şifon detaylı gömlekleri mutlaka yeni sezonda denemenizi tavsiye ederiz.

Son olarak yeni sezon kırmızı bayan gömlek kombinlerinde zımba yaka detaylarında çok faklı ve bir o kadar zarif tasarım olarak karşımıza çıkmakta. Bu modellerle birlikte zımba detaylı pantolon ve ayakkabı kombinleri ile sokak modasının en şıkları arasında yer alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dantelli Gömlek Kombinleri başlıklı makalemizde 2016 Dantelli Gömlek Kombinleri, Dantelli Gömlekler 2016 ve Yeni Sezon Dantelli Gömlekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Bayan Kırmızı Gömlek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir