Yeni Sezon Abiye Tulum Modelleri

Cepli abiye tulum modelleri

Cepli abiye tulum modelleri

Rahat ve şıklığı bir potada eriten seçim olan abiye tulum modelleri oldukça beğeni topladı. Yeni sezonda en çok renkleri ve şık tasarımı ile bayanların gözdesi olan abiye tulum modelleri için kombin seçimine oldukça dikkat etmelisiniz.

Topuklu ayakkabı ve çanta

Sokak modasına uygun olacak tarzı kadar, çok ciddi bir gece yameği içinde entegre edebileceğiniz abiye tulum  modelleri için zarif yüksek topuklu bir ayakkabı ve zarif bir çanta ikilisinin önemini vurgulamamız lazım. Sizlerle paylaştığımız modellere dikkat ederseniz, renk uyumu kadar, diğer önemli bir nokta kombinde bütünlük adına çanta ve ayakkabılar olarak öne çıkıyor.

Vücut ölçülerinizi dikkate larak seçim yapacağınız abiye tulum  odeli ile çok güzel bir çizgi yakalayabilirsiniz. Örneğin kısa boylu bayanlar için bol olmayan modeleler ve platform topuklu ayakkabılar önerirken, hafif kilolu bayanlar için geniş kesim modeller ile birlikte koyu tonları öneririz. Uzun ve zayıf bayanlar için açık renkli veya boyundan tek askılı modeller oldukça zarif olacaktır.

İşte birbirinden güzel abiye tulum modelleri:

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yaşmak Abiyeler ve Yaşmak Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Abiye Tulum Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir