Yeni Sezon Abiye Modelleri 2016

Dantel Süslemeli Abiye Modası

Dantel Süslemeli Abiye Modası

Yeni sezon abiye modelleri 2016, en trend renk kombinleri en tarz kesimleri ile bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni sezon abiye modellerinde öne çıkan markalardan biride Patırtı Giyim olmakta. sizlerle en çok beğendiğimiz modelleri ile birlikte en moda 2016 ürünlerinin görsellerini ayrıntılı olarak paylaşacağız.

2016’nın moda renklerinden olan bordo ve saks mavisi abiye modasında da öne çıkan trend renkler arasında yer almakta. Balık etek abiye modelleri çok şık durmakta. Özellikle uzun boylu bayanlar için çok zarif duran balık etekli abiye modelleri bu yıl oldukça favori durumda.

Yeni sezon abiye modelleri 2016, ince zarif taş süslemeleri ile çiçek desenlerini öne çıkarmakta. Tül detaylı modellerine geniş yer verdiğimiz görselleri oldukça zarif durmakta.

Yüksek topuklu ayakkabı ve zarif zincir detaylı çanta kombinleri ile birlikte oldukça güzel gözüken zarif abiye modelleri için öne çıkan Patırtı Giyim abiye modellerine bir göz atacak olursak:

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yaşmak Abiyeler ve Yaşmak Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yeni Sezon Abiye Modelleri 2016

2 - “Yeni Sezon Abiye Modelleri 2016

    • İlkay Hanım merhabalar,satış yapmamakta sizlerle en trend özel dikim tasarımlARı paylaşmaktayız, sizlerle sitemizde paylaştığımız bir çok ünlü markanın çok benzer tasarımları bulunmaktadır, fakat bir çok benzer tasarımı özellikle İstanbul’da bir çok alışveriş merkez noktalarda çok rahatlıkla bulabilirsiniz, ilginize teşekkür eder bizi takip etmenizi dileriz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir