Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 2016

Yazlık çiçek desenli elbise modelleri 2016 için birbirinden şık tasarımlar ve renk cümbüşlerine bir göz atacak olursak öne çıkan en trend moda akımlarına birlikte bir göz atacağız. Feminen bayanların bir adım önde olduğu tarz elbiseler oldukça iddialı durmakta. En çok rağbet gören renkler arasında ise kırmızı ve krem tonları yer almakta. Özellikle iddialı kombinler için kırmızı tonlar tercihi şık duracakken, çiçek desenli elbise modelleri her dönem olduğu gibi bu sezon da oldukça güzel tasarımlarla ileri çıkmakta.

En güzel çiçek desenli yazlık elbise modelleri 2016 sadece cıvıl cıvıl renklerle değil, koyu tonlar üzerine gelne müthiş çiçek desenleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle davetlerde boy gösteren iddialı hanımlar için kesinlikle tercih yapılabilecek şık tasarımları üzerinizde görmenizde yarar olacaktır.

Uzun veya kısa yazlık çiçek desenli elbise modelleri 2016 tercihinizde vücut yapınız oldukça önemlidir. Genellikle boy dezavantajı olduğunu düşünen hanımlar, midi ve mini elbise tercihinde bulunarak yüksek topuklarla birlikte çok şık kombinler oluşturabileceklerdir.

Kilo dezavantajı olan bayanlar için ise mutlaka üste yer alan tasarımlara benzer koyu tonların seçimini tavsiye ederiz.

Yazlık çiçek desenli elbise modelleri 2016 için tercihiniz her ne olursa olsun, uyumlu bir yüksek topuklu ayakkabı ile açık havada düzenlenen herhangi bir organizasyonda oldukça uyumlu bir kombin için entegre edilecek avuç içi taş süslemeli bir çanta seçimi oldukça güzel duracaktır. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık yazlık çiçek desenli elbise modelleri 2016 için görsellerin üzerine tıklayarak ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Genç Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Bayan Elbise, Bayan Elbiseleri 2016 ve Elbise 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir