Yaz Modası 2015

en güzel yaz modasına uygun kombinler

en güzel yaz modasına uygun kombinler

2015 yılında yaza moda anlamında hızlı bir giriş yapıldı .Herkesin kendisine yakıştırdığı renkler ve tarzlar pek tabi farklı. Bu yılın renkleri ve stilleri ile ilgili öne çıkan modelleri sizlerle paylaşacağız.

2015 yılının yaz modası denilince ilk akla gelen canlı rekler oluyor. Bu hem moda hem de sıcaktan korunmak olarak karşımıza çıkıyor. Hem cıvıl cıvıl bir kombini hem de sıcaktan bunalmamak adına tercih edeilen renkler bu sezonun modası.Önemli bir nokta açık renkli elbise, kot, bluz… bunları iyi bir şekilde kombine edebilmek. Bunun için spor ayakkabı ve renk uyumu ilk dikkat edilmesi gereken nokta oluyor.

2015 yaz modası canlı ve neşeli renkleri kadar rahat ve kullanışlı modelleride ön plana çıkarıyor. Zaten yazın bazen bunaltıcı gelen havasına birde sıkıcı kasvetli tercihler iyice neşenizi kaçırabilir. Bunun için klasik olacak belki fakat bir kot ve uyumku bir bluz sizleri bir adım öne çıkarabilir. Önemli olan iyi bir kombin yakalamaktır.  Yazın sıcağı denilince bir diğer nokta ise kısa etek ve kot modelleridir. Rahat kumaşlarla oluşturulan şık kombinleri tavsiye edip, örneklerini sizlerle görselleri ile paylaşıyoruz.

İşte 2015 Yaz Modasından Örnekler:

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Elbise, En Güzel Elbiseler ve Şık Yazlık Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yaz Modası 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir